PVH.pl

Wyszukaj firmę:

 • Desant - paintball trójmiasto

  Desant - paintball trójmiasto


  Malowanie twarzy, zabawy w dmuchanej kuli, zabawy integracyjne to zabawa jaka została skonstruowana z myślą o najmłodszych, natomiast dla dorosłych stworzyliśmy takie atrakcje jak paintball, archery tag oraz wiele innych. Desant t...

  Dodano: 29 03 2018
  WWW: desant.pl
  Wyświetleń: 271
  Wejść: 1
 • Http://wemaa.pl

  Http://wemaa.pl


  Oferujemy urządzenia UHP i agregaty strumieniowe. Hydromonitoring, czyszczenie rurociągów i szalunków to niektóre z zastosowań tych pomp wysokociśnieniowych i urządzeń, także można je stosować przy czyszczeniu desek z betonu. Prze...

  Dodano: 10 03 2018
  WWW: wemaa.pl
  Wyświetleń: 122
  Wejść: 3

Ekrany diodowe

 • Dodano: 17 06 2016r.
 • Kliknięć w adres www: 10
 • Wyświetleń tej strony: 482
 • Łączny CTR: 2.07%

Investtech to rzetelna firma wytwarzająca specjalistyczne sprzęty LED. Przełomowa technologia LED zapewni wysokie rezultaty wizyjne na wielkich i małych eventach. Investtech oferuje rozmaite rozwiązania gwarantujące wysokowydajną treść reklamową i jedyne w swoim rodzaju efekty audio-wizualne.
W szerokiej gamie artykułów odnajdą Państwo fachowe wielkoformatowe ekrany wizyjne, wyświetlacze LED, kurtyny wizyjne i bandy LED. Takie sprzęty będą wyśmienitym uzupełnieniem aranżacji scenicznej. Stanowią genialny nośnik wiadomości i efektownie emitują treści reklamowe. Mogą być montowane zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i otwartych. Wyśmienicie sprawdzą się w centrach handlowych, instytucjach publicznych, w stadionach sportowych i podczas emisji wydarzeń podczas wszelkich festiwali. Urządzenia LED to także wysokiej klasy ekrany wizyjne przedstawiające treść w dowolnych warunkach atmosferycznych, co czyni je bardzo praktycznymi.
W spółce Investtech odkryją Państwo akcesoria z naprawdę wysokiej półki. Ponadto zajmujemy się także serwisowaniem sprzętów i oprawą wydarzeń masowych. Oferujemy profesjonalne usługi, bazując na branżowym sprzęcie i ogromnej wiedzy o technologii LED. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Ekrany diodowe
Ekrany diodowe
 • Ocena:

  Ocena: 3.2/10 (20 głosów)

 • Miejscowość: Toruń
 • Województwa: Kujawsko-pomorskie