PVH.pl

Wyszukaj firmę:

 • BETTERLOOK - okulary przeciwsłoneczne & zerówki

  BETTERLOOK - okulary przeciwsłoneczne & zerówki


  Szukasz wyjątkowych okularów przeciwsłonecznych dla Ciebie i Twoich bliskich? Uważamy, że lepiej trafić nie mogłeś, ponieważ wszystkie okulary znajdziesz w naszym sklepie po świetnej cenie. Wejdź i zapoznaj się z naszą ofertą. ...

  Dodano: 05 01 2020
  WWW: betterlook.pl
  Wyświetleń: 81
  Wejść: 1

Pole namiotowe Pustkowo

 • Dodano: 14 01 2020r.
 • Kliknięć w adres www: 5
 • Wyświetleń tej strony: 11
 • Łączny CTR: 45.45%

Wybierając się na wakacje nad morzem, najczęściej szukamy pokoi noclegowych. Zależy nam na tym, aby pokój noclegowy był tani, z łazienką, blisko morza. Gdy zbliża się sezon urlopowy, zaczynają się poszukiwania i rezerwacje, zatem trudno jest znaleźć pokój, który spełni nasze oczekiwania pod każdym względem.

Kemping Keja nad Morzem Bałtyckim, oferuje komfortowe rozwiązanie, które będzie także ciekawą odskocznią od corocznych noclegów w pokojach. Wakacje w przyczepie campingowej? To ciekawe rozwiązanie nie tylko dla samotnych podróżników, lecz także dla rodzin z dziećmi.

Przyczepy kempingowe są wyposażone w najważniejsze elementy, zatem można w nich spędzić dłuższy wypoczynek. Cały teren pola namiotowego i campingu Keja jest ogrodzony, zatem wczasowicze mogą czuć się bezpiecznie.

Na terenie kempingu znajduje się plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia rowerów oraz ogólnodostępny grill. Wszystkie atrakcje sprawiają, że wczasy na kempingu będą równie ciekawe, a nawet i ciekawsze od noclegowych pokoi.

Jeśli lubisz biwaki, weź swój namiot i skorzystaj z pola namiotowego Keja w Pustkowie.
Zapraszamy do rezerwacji miejsc już teraz!

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Pole namiotowe Pustkowo
Pole namiotowe Pustkowo
 • Ocena:

  Ocena: 10.0/10 (1 głos)

 • Województwa: Zachodniopomorskie