banner seokod.pl

Producent etykiet papierowych T-pack

Dodano: 2 miesiące 2 tygodnie temu

W naszej ofercie mamy szeroki wachlarz różnego rodzaju opakowań, takich jak; torby papierowe, materiałowe i foliowe, kartony, a także foliopaki. Nasze opakowania są świetnym nośnikiem grafiki reklamowej. Wystarczy przesłać nam logotyp, hasło reklamowe czy dowolną grafikę, żeby utworzyć unikalne opakowanie. Własne opakowania to nie tylko jedno z działań promocyjnych, to podstawa tworzenia zaufania i wizerunku do marki.


Nie zapominamy o gadżetach przydatnych w branżach logistycznych i handlowych, czyli tam, trzeba zadbać o właściwe opakowanie towarów przygotowywanych do wysłania. Produkujemy taśmy pakowe samoprzylepne, z nadrukowanymi informacjami (np. Uwaga szkło), jak i możliwością wydrukowania swoich grafik. U nas znajdziesz wszelkie gadżety niezbędne do pakowania wysyłek: kartony, taśmy pakowe, etykiety samoprzylepne, folie stretch oraz inne materiały eksploatacyjne.


Jako wytwórca etykiet samoprzylepnych sprzedajemy szeroki wybór etykiet papierowych w arkuszach, w wielu rozmiarach i ilościach. Oferowane przez nas opakowania możesz zadrukować samodzielnie lub zlecić to do naszej drukarni kartonów. Zależy nam, żeby każdy kontrahent został profesjonalnie i na czas. Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów, zwłaszcza w przypadku etykiet plombowych, bo w pełni rozumiemy potrzeby naszych klientów.


Opakowania to przede wszystkim sposób zabezpieczenia towaru do wysłania, czy w przypadku sklepów - torby zakupowe. Spersonalizowane kartony mogą sprawić, że Twoja firma zyska na promocji i przyczynią się do widzenia jej jako bardziej profesjonalnej. Opakowanie z ładnym nadrukiem czy naklejka pakowa przykuwająca wzrok ciekawym wzorem lub chwytliwym hasłem spowoduje, że Twoja firma zostanie lepiej zapamiętana. W obecnych czasach i sporej konkurencji, zazwyczaj obsługa klienta na wysokim poziomie, zadbanie o łatwe zakupy oraz fajne doświadczenia, sprawią, że to właśnie Twoja firma wyróżni się na tle innych podobnych firm.


Dbamy o to, by dopasowywać nasze produkty do Twoich potrzeb. Zapraszamy Państwa do kontaktowania się z nami przez telefon, mailowo lub poprzez chat. Wszelkie sugestie odnośnie branży kartonów i naklejek samoprzylepnych pozwalają nam nieustannie polepszać ofertę.


Podobne wpisy

Komentarze