Przydomowe oczyszczalnie ścieków Haba

Dodano: 1 tydzień 4 dni temu

Sklep internetowy haba.pl oferuje artykuły firmy HABA RL - asortyment do filtrowania kanalizacji, separatory tłuszczu i węglowodorów, systemy zagospodarowania wód opadowych, przepompowni oraz biopreparatów. Producent istnieje na rynku od 1933 roku i nieustannie się rozrasta w krótkim czasie. Podstawy firmy to aktywność badawcza i zapotrzebowanie klientów. 


Opierając się na tych podstawach HABA RL przygotowuje oryginalne postępowe technologie, takie jak instalacje wodno-kanalizacyjne z pompą, instalacje zraszające, oczyszczalnia wpasowana w działkę z pokrywą kameleon czy bezwonna instalacja BIO EASY FLOW, która umożliwia wykorzystanie przefiltrowanych nieczystości do podlewania kwiatów. W magazynie haba.pl są oferowane artykuły i świadczenia zarówno dla prywatnych instalacji wodno-kanalizacyjnych, jak i dużych systemów dla placówek oświatowych, zakładów, dzielnic czy wiosek. 


Firma proponuje stworzenie oczyszczalni i operatów wodnoprawnych, serwis oczyszczalni, systemy używania wody deszczowej oraz wszelkie niezbędne asortyment do utrzymania porządku oczyszczalni i preparaty biologiczne. HABA RL to rodzinna grupa, która opiera się na czystość w środowisku i edukację. Zamieszcza kompleksowe komentarze swoich produktów i ich montażu w ogólnodostępnych katalogach na stronie haba.pl. Broszury zaznaczają pozytywne działanie danego rozwiązania technologicznego na środowisko. Nadrzędnym celem produktów firmy HABA RL jest ekologia. Umożliwiają bowiem ponowne użycie przefiltrowanej wody i zmniejszenie zużycia wody przez członków gospodarstwa. Ponadto proponowane metody są komfortowe w użytkowaniu, nie wytwarzają nieprzyjemnego zapachu. Efektem czynów firmy jest zwiększanie świadomości w kwestii dostępnych rozwiązań oczyszczalni ścieków zamiast przestarzałych szamb. Zastosowanie najnowszych technik daje możliwość uzyskania zadbanego otoczenia z równoległym wspomaganiem przyrody.

Podobne wpisy

Komentarze