banner seokod.pl

Plewa Systemy Kominowe

Dodano: 2 miesiące 2 tygodnie temu

Dom pozbawiony kominka lub kotłowni? Ciężko to sobie wyobrazić. 

A jeśli konieczny jest system grzewczy, to także odpowiednio dopasowany system kominowy, czyli taki, który bez problemu spełni swoją funkcję. Nasze przedsiębiorstwo zapewnia uniwersalne systemy, niepodatne na działanie niskich temperatur. Takie rozwiązanie zapewni Ci spokój oraz gwarancję na wiele lat.

Oferowane przez nas systemy stanowią alternatywne rozwiązanie dla kominów tradycyjnych. Są one o wiele bardziej zaawansowane i pozwalają na prostsze połączenie elementów. 

Zastosowanie sprzedawanych przez nas rozwiązań jest bardzo szerokie. Na przykład, w naszej ofercie znajduje się system, który śmiało można zamontować do kominka – jest on odporny na pożar sadzy. W naszym sklepie znajdziesz systemy kotłów kondensacyjnych. Potrafią one współpracować z wieloma kotłami. Każdy system w naszym sklepie odporny jest w dodatku na duże skoki wysokości temperatury. Ponadto, nasz system kominowy daje maksymalny komfort. Zapewnia nieprzepuszczalność gazu i ognia. Co więcej, nie jest on podatny na procesy rdzawienia. Dodatkowo oferujemy systemy, z gwarancją na wiele lat. Nie zagraża im pożar sadzy, ponieważ są na to zwyczajnie odporne. W związku z tym, że wolno stygną,  dłużej utrzymuje się odpowiednia temperatura w domu.

W zestawie się znajdują m.in. rury, obudowa z pustaków i odrębne elementy, które pozwalają na ich zmontowanie. Oprócz systemów kominowych sprzedajemy inne elementy , które mogą się przydać, m.in.: nasady kominowe oraz osłony deszczowe. Poszczególne części spełniają  normy instytutów naukowych

Odwiedź witrynę naszej firmy i dowiedz się więcej. Dostępne są na niej instrukcje filmowe. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń. Odpowiemy Ci tak szybko, jak to możliwe!

Podobne wpisy

Komentarze