banner seokod.pl

Worki do węgla z nadrukiem

Dodano: 7 lat 9 miesięcy temu
Firma Benmar jest cenionym dystrybutorem ogrodzeń i worków do węgla. Specjalizujemy się także w produkcji wysokiej jakości materiałów dla biura w niezwykle niskich cenach. Dbając o zróżnicowane wymagania Konsumentów, nasze przedsiębiorstwo produkuje niezniszczalne i specjalistyczne produkty z jedynie sprawdzonych materiałów. Przedsiębiorstwo Benmar jest jednym z największych sprzedawców systemów ogrodzeniowych i materiałów pakowniczych lokalnie, zapewniając swoim Klientom profesjonalne usługi.
W trakcie produkcji siatki ogrodzeniowej, przedsiębiorstwo Benmar troszczy się o innowacyjne, wydajne i relatywnie niedrogie rozwiązania. Podczas produkcji nowoczesnych materiałów ogrodzeniowych korzysta z wieloletniego doświadczenia. W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć bogaty wybór paneli ogrodzeniowych powlekanych, siatek powlekanych, siatek ocynkowanych, siatki leśnej, słupków ogrodzeniowych i akcesoriów do siatki. Produkty tej firmy mogą być z powodzeniem stosowane w montażu ogrodzeń wokół prywatnych posesji, placów zabaw, boisk sportowych, terenów przemysłowych, magazynów i parkingów, a także w lesie.
Firma Benmar zajmuje się także sprzedażą akcesoriów do pakowania. Materiały te doskonale chronią towary przed zepsuciem i niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Nasze przedsiębiorstwo gwarantuje niedrogi proces pakowania, dzięki produktom, które są doskonale dopasowane do konkretnego towaru. W sklepie firmowym mogą Państwo zakupić sprawdzone folie stretch typu jumbo, maszynową, ręczną i spożywczą, oraz siatki do owijania palet, siatki rolnicze, taśmy PP i zapinki zabezpieczające, jak i worki do pakowania roli i węgla.
Benmar ogrodzenia i artykuły do pakowania
Białkowo 39A
87-400 Golub-Dobrzyń
tel. 785 182 282

Podobne wpisy

Komentarze