banner seokod.pl

Zdrowy poradnik

Dodano: 6 lat 11 miesięcy temu
Kolagen zgodnie z naukową nazwą to białko wchodzące w skład tkanki łącznej. Charakteryzuje się głównie dużą rozciągliwością i stanowi przede wszystkim główny budulec ścięgien. To waśnie kolagen zawarty także w skórze jest odpowiedzialny za jej elastyczność więc jego ubytki są przyczyną powstawania zmarszczek. Ze względu na swoje własności znajduje ogromne zastosowanie w przemyśle kosmetycznym. Już od dawna ogromnym zainteresowaniem w branży kosmetycznej cieszy się kolagen, który jak potwierdzają badania dobrze wpływa na kondycje skóry i minimalizuje zarówno pojawiające się z upływem czasu zmarszczki jak i tak zwane zmarszczki mimiczne będące efektem częstego grymasu twarzy. Ze względu na swoje własności znajduje bardzo duże zastosowanie w przemyśle kosmetycznym. Stanowi nie jedynie ważny składnik kremów czy balsamów ale również w aktywnej wykorzystywany jest w chirurgii kosmetycznej miedzy innymi do powiększania objętości ust.
Kolagen do picia wchłaniany jest bezpośrednio przez organizm już w przewodzie pokarmowym natychmiast jest przyswajalna i w niespełna dwanaście godzin od zażycia uzupełnia braki w skórze. Płyn kolagenowy nie ma smaku i można go dodawać zarówno do wody

Kolagen rybiego pochodzenia dostępne jest również na rynku pod postacią lekkiej konsystencji balsamów raz kremów. Kolagen do ciała ma za zadanie poprawić stan całej skóry i zalecany jest do jej codziennej pielęgnacji. W czasie kuracji z użyciem preparatu pod postacią balsamu bądź kremu wchłaniany przez tkankę skórną kolagen uzupełnia ubytki co w rezultacie sprawia, że staje się gładsza i bardziej sprężysta.

Podobne wpisy

Komentarze

Zdrowy poradnik
Adres strony:
Wyświetleń:
1040
Wizyt:
526
Kliknięć:
6
CTR:
1.14%