banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 1 miesiąc 2 tygodnie temu

Mamy w swoim asortymencie pełną gamę najlepszej jakości systemów zamocowań marki Fischer.

Nadrzędnym celem FIStech centrum jest obsługa klientów na najwyższym poziomie, dlatego produkty marki Fischer oferowane są przez handlowców dysponujących niezbędną wiedzą i długoletnie doświadczeniem w tym zakresie. Nasi klienci znajdą u nas opierając się o ich szczególne potrzeby, dostosowaną na reprezentowane przez nich segmenty budowlane, ofertę sprzedażową i asortymentową.

W naszej ofercie mamy mocowania chemiczne, kotwy stalowe oraz mocowania ramowe. Dodatkowo sprzedajemy mocowania do rusztowań, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania sanitarne. Wykwalifikowani sprzedawcy pomogą Ci w doborze odpowiednich produktów dla Twoich potrzeb. Oprócz systemów mocowań posiadamy także w sprzedaży produkty takie jak: piany PUR i kleje, wiertła i narzędzia i wkręty

Produkowane są wyłącznie w Niemczech, poddają się pod skomplikowaną procedurę kontrolną i finalnie otrzymują znak towarowy Made in Germany. Kompania z własnej woli poddaje na podwójną kontrolę wytrzymałości, by utrzymywać zaufanie swoich klientów i zapewniać najwyższy poziom bezpieczeństwa, płynący z używania wkrętów Spax. Bogate znawstwo umożliwia kompanii pomyślnie poszerzać się o nowatorskie gałęzie przemysłu i zaspokajać indywidualne potrzeby konsumentów. 

Podobne wpisy

Komentarze