banner seokod.pl

Ksiega-podatkowa.pl

Dodano: 5 lat 7 miesięcy temu
Profesjonalny kpir program książka przychodów i rozchodów SKP (Super Księga Podatkowa) to przede wszystkim oszczędność oraz wygoda – z nim potrafimy przyoszczędzić dużo pieniędzy i płacimy wyłącznie za opcje, z których korzystamy. Ten kpir program księgowy umożliwia administrowanie rejestrów VAT sprzedaży oraz zakupu wyrobów, środków trwałych oraz innych artykułów. Ponadto możemy sporządzać różnego rodzaju faktury (także w obcych językach) zestawienia i raporty. Super Księga Podatkowa program książka przychodów i rozchodów https://www. ksiega-podatkowa. pl daje nam sposobność indywidualnego skonfigurowania, zawiera bowiem sporo użytecznych modułów, które możemy dostosowywać indywidualnie do potrzeb przedsiębiorstwa. Dodajmy, że program księgowy SKP posiada dodatkowo rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.
Ponadto istnieje możliwość poszerzenia funkcjonalności oprogramowania o klucz serwisowy, który umożliwia przeprowadzania zmian i poprawek, jak również zmianę danych. Każdy program zawiera własny plan kont, dzięki czemu mamy możliwość wydzielić interesujące nas koszty, kartoteki osobowe, uwzględniające dane odnoszące się do pracowników, właścicieli jak również osób współpracujących z firmą, dodatkowo mechaniczne pobieranie danych kontrahenta z bazy GUS. Łatwo utworzymy i prześlemy plik JPK. To prosta mała księgowość zarówno dla małych i średnich firm jak także dla biur rachunkowych.
Dlatego warto ściągnąć bezpłatną wersję testową i bliżej przyjrzeć się jak działa SKP kpir program książka przychodów i rozchodów. Dla ułatwienia obsługi oprogramowania przygotowano darmowe e-szkolenie.

Podobne wpisy

Komentarze