Ovarnews.com

Dodano: 2 lata 10 miesięcy temu
ovarnews. com

Poddanie włosów kuracji preparatem o zawartości kolagenu rybiego nie tylko odnawia i wzmacnia strukturę włosów ale znacznie spowalnia pojawienie się siwizny. Dodatkowo dzięki swoim własnościom kolagen hamuje nadczynność gruczołów łojowych zwalczając dzięki temu uporczywy łupież.

W walce z upływającym czasem, który odciska się na naszej twarzy dobre będą także kosmetyki z kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy to podobnie jak kolagen podstawowy składnik tkanek samoistnie tworzony przez organizm. Niestety i w tym wypadku wraz z upływem lat zanika umiejętność regeneracji jego cząsteczek co w efekcie sprawia, że już po czterdziestce pozostaje jedynie pięćdziesiąt procent wszystkich zasobów. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym pozyskiwanym z tkanek zwierząt to skuteczny sposób zarówno na zahamowanie starzenia się skóry ale również jego odwrócenia. Kuracja z wykorzystaniem dobrej jakości substancji w składzie, których jest obecny aktywny składnik powoduje, że skóra staje się gładsza natomiast zmarszczki mniej zauważalne. Kwas hialuronowy to składnik zarówno kremów, które oddziałują głównie na wierzchnią warstwę naskórka ale również kapsułek, które wypełniają niedobory jego cząsteczek w naszym organizmie.

Stosowanie aktywnego kolagenu nie tylko hamuje proces starzenia się tkanki skórnej, poprawia jej elastyczność oraz spłyca zmarszczki ale dodatkowo gwarantuje wręcz doskonałe rezultaty w zmniejszaniu widoczności wszelkiego rodzaju blizn. Kolagen na blizny dzięki swoim własnościom rozjaśnia oraz odpowiednio zmiękcza tkankę przerośniętej skóry. Dzięki temu blizny są bardziej wygładzone i stają się mniej widoczne. Skuteczność preparatu potwierdzają przeprowadzone badania kliniczne.

Podobne wpisy

Komentarze

Ovarnews.com
Adres strony:
Wyświetleń:
354
Wizyt:
192
Kliknięć:
1
CTR:
0.52%